Mýty o análních hračkách

Někteří lidé považují misionářskou pozici za normální a jakákoliv jiná, než tato pozice je jimi považována za perverzní. Pokud sex berete takto, pak ano, pak se vám anální sex zdá být jako něco extrémně nepřirozeného. Ale na druhou stranu, nemůžete odsuzovat někoho, komu se anální hračky líbí – je to svobodná volba každého z nás – jestli budeme staromódní, nebo otevření i jiným hrám.

Široký sortiment erotického zboží a sexuální pomůcky nabízí luxusní sexshop Extrasexshop.cz. Pokud nemáte dárek k Vánocům pro svou přítelkyni, kupte jí dildo. Kupte si erotické pomůcky v našem exkluzivním sexshopu.

Sex s anální hračkou je bolestivý

Je důležité, aby vše co s partnerem děláte bylo založeno na souhlasu vás obou, bez nátlaku fyzického či psychického. Hodně lidí se bojí toho, že anální sex může být bolestivý. Ale pamatujete si jak jste se cítili před svým poprvé? Všechny věci, které jsou pro člověka nové v nás vzbuzují obavy a svazuje nás to neznámo.

Samozřejmě, že pokud si vezmete svou anální hračku a bez jakékoliv předehry si ji zasunete do análního otvoru, tak to moc příjemný zážitek nebude. Pokud máte v plánu si hrát s anální hračkou je dobré pamatovat na tyto triky: uvolněte se, pokud jste v napětí, vaše svaly budou stažené a pak i celé hraní může být lehce bolestivé. Dalším dobrým nástrojem je nespěchat a hlavně komunikovat o tom co děláte a jak se druhý cítí.

Pokud muž používá anální hračky je zcela určitě gay

Protože gayové používají často anální hračky, lidé si proto myslí, že jejich použití je jasným důkazem toho, že ten člověk je gay. A to i přesto, že hodně gayů anální sex neprovozuje.

Sex s anální hračkou je velice příjemný a určitě její používání nerovná se vaše jasná homosexualita. Pokud jste gay, gayem zůstanete nehledě na to jaké sexuální zkušenosti máte.

Anální sex je špinavý

Nejčastější starost je, že si zasunete tu “věc” do té špinavé části vašeho těla, kde se nachází veškerý odpad. Pokud toto vezmete z druhé strany tak veškeré sexuální aktivity jsou riskantní, pokud je neprovozujete bezpečně. Je důležité myslet na bezpečnost především.

Před použitím anální hračky si dejte sprchu nebo koupel a použijte klystýr, pokud chcete aby z vás vyšlo vše co by mohlo vyjít v nevhodný okamžik a vám by nebylo v té situaci moc příjemně. Je dobré na anální hračku nasadit kondom, tak si zajistíte ještě větší bezpečnost.

Anální hračky můžou způsobit hemeroidy

Samozřejmě, že pokud máte nějaké problémy s anální oblastí, tak je lepší vše zkonzultovat s lékařem. Nicméně není žádný důkaz o tom, že používání análních hraček způsobuje hemeroidy. Většina análních hraček je navržena tak, že mají dokonce i léčivý účinek – díky stimulaci prostaty a análních svalů dochází k lepší krevní cirkulaci.

Jenom mužům se líbí používat anální hračky

Tento názor bohužel má většina lidí, ale opak je pravdou – ženy si užívají anální sex stejně jako muži. Je to spíše otázka o preferenci každého z nás – pokud už jen myšlenka na anální sex vás děsí, pak byste do análního sexu neměli být tlačeni. Ale na druhou stranu – nikdy nezjistíte jestli se vám anální sex líbí nebo ne, pokud ho nevyzkoušíte…


Oblíbené weby:


Erotická seznamka

Zašukej si ještě dnes. Žádné falešné profily jako na jiných seznamkách

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!